Przejdź do treści

Aby tu zamieszkać, nie potrzebujesz ani wkładu własnego, ani kredytu. Wystarczy, że wpłacisz kaucję oraz pierwszy czynsz i już możesz mieszkać. Jeśli tylko nie łamiesz warunków umowy, nikt nie wypowie Ci najmu. Możesz też starać się o dopłaty do czynszu z programu „Mieszkanie na Start”.


1 pokój

2 pokoje

3 pokoje

4 pokoje

114 mieszkań
od 27 do 40,6 mkw.

80 mieszkań
od 35,2 do 59,3 mkw.

177 mieszkań
54,1 do 76,9 mkw.

17 mieszkań
od 70,3 do 77,3 mkw.


CZYNSZ I DOPŁATY DO CZYNSZU

Najemcy mogą się starać o dopłaty czynszowe. Wysokość dopłaty zależy od indywidualnej sytuacji najemcy. Obecnie wynoszą od ok. 150 do 850 zł miesięcznie. Można je pobierać przez 15 lat.

CZYNSZ

Czynsz to po prostu opłata za korzystanie z lokalu. Na osiedlach wybudowanych w filarze rynkowym jest on na takim samym poziomie, jak w przypadku lokali oferowanych na rynku prywatnym. Różnicę stanowią dopłaty do czynszu, przyznawane najemcom w ramach programu „Mieszkanie na Start”. Średnia stawka czynszowa za metr kwadratowy jest podawana na ok. 30 dni przed naborem wniosków.


RACHUNKI

Każde mieszkanie posiada własne liczniki: za prąd, wodę, ogrzewanie. Płacisz tylko tyle, ile zużyjesz. Opłacasz także odbiór śmieci i ścieków. Pamiętaj, że te opłaty nie są zależne od nas.


EKSPLOATACJA POW. WSPÓLNYCH

Zaliczka na koszty eksploatacji jest przeznaczana przede wszystkim na utrzymanie części wspólnych (zieleni, klatek schodowych, parkingów, etc.). Na większości naszych inwestycji stawka wynosi obecnie 5,5 zł/mkw.

WYKOŃCZENIE „POD KLUCZ”

Do mieszkań będą przynależeć balkony (od 4,6 do 10,6 mkw.) lub ogródki: od 21 do 115 mkw. Lokale przekazujemy najemcom już z wykończeniem. Po Twojej stronie jest tylko: zakup mebli (w tym kuchennych) oraz sprzętu RTV/AGD. Co zatem zastaniesz w mieszkaniu?

PRZYKŁADOWE STANDARDY WYKOŃCZENIA W NASZYCH INWESTYCJACH

MIEJSCA POSTOJOWE

Do dyspozycji mieszkańców będzie ponad 400 miejsc postojowych, w tym: 408 miejsc w garażu podziemnym, 4 miejsca naziemne oraz 21 miejsc przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnością ruchową.    


Jak tylko zakończy się projektowanie osiedla, uruchomimy poniższą wyszukiwarkę mieszkań. Znajdziesz w niej wówczas: karty lokali, rzuty lokali oraz informację o ich położeniu w budynku.

Znalezionych mieszkań: 0
Strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.